.

.

Accusize Индустриски Алатки 0.008 од 0.0001 Dial Тест Индикатор, P900-S109

Accusize Индустриски Алатки 0.008 од 0.0001 Dial Тест Индикатор, P900-S109

DEN 1401.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Опсег x Дипломирање : 0.008 x 0.0001".Dovetails на врвот и назад за сите околу позиционирање.Вклучува две dovetail прстиња (3/8" ) .Целосно Jeweled движење .Контакт Точка прилагодливи 230 Сте.Опсег : 0.008".Резолуција : 0.0001".

Особините

Купувачите избираат и