.

.

Пацифик Doorware Storefront Вратата Mortise Заклучување Цилиндри Thumbturn Адамс Ритуал Камери во Темно Бронзена

Пацифик Doorware Storefront Вратата Mortise Заклучување Цилиндри Thumbturn Адамс Ритуал Камери во Темно Бронзена

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Солидна Цинк diecast Материјал.Пацифик Doorware Бренд Палецот пак, Адамс Ритуал Стил Камери.Одговара На Повеќето Storefront Врати.Вклучува Thumbturn И Трим Прстен.Стандард 1-инчен Должина , Стандарден 1-5/32" Дијаметар.Pdw Mortise Цилиндри Навој на завртка во mortise заклучување на телото.Карактеристики Стандард 1-5/32-Инчен Дијаметар.Заклучување цилиндри имаат адамс ритуал cam за употреба со Kawneer, Адамс Ритуал, и повеќето други storefront се заклучува.Забелешка : Ако вашиот заклучување цилиндри не е провира во, обидете се олабавување заклучување тело монтажа завртки.

Особините

Купувачите избираат и