.

.

Делукс Универзална Вокер Тркала Полнење: 5 Инчен Спорт Тркала и Слободни Flexfit Ски глајд модели ($10 Вредност)

Делукс Универзална Вокер Тркала Полнење: 5 Инчен Спорт Тркала и Слободни Flexfit Ски глајд модели ($10 Вредност)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Комплет претвора виткање 1" вокер да се тркала стил.Висина прилагодливи со 350 lb губење на капацитетот.Голем 5" гума спорт тркала за полесно навигација.Вклучува пар на Flex Fit универзална ски глајд модели - $8 вредност!.Купи со Врвот глајд модели Кошница или Торбичка (се продава одделно).Само Врвот глајд модели има навистина универзални тркала комплет па да знаете што може да се вклопат.Два голем 5" гумени тркала за полесно навигација.Двојно редовите на дупки за компатибилност со повеќето пешаци.Висина-прилагодлив без алатки.Ексклузивно Врвот глајд модели Flex Fit ски глајд модели одговара на најширокиот спектар на пешаци и се екстра-дебели за поголема трајност.Пари гаранција за враќање и СЛОБОДНИ 2-3 ДЕН ПРЕПОРАЧАНА ПРЕВОЗОТ НАДГРАДБА за НАС клиенти.Супер Вредност : Се на производи што ви треба во голема цена и се испраќаат брзо до вашиот дом!.

Особините

Купувачите избираат и