.

.

IBILI шпански Вилушка 15 cm на буковата, Браун

IBILI шпански Вилушка 15 cm на буковата, Браун

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Со слој масло.Материјал : буковата.Должина : 15 cm.Шпански вилушка, бука со масло слој.Ние се производители и дистрибутери на кујна accesories.Во ibili имаме широк спектар на кујната accesories за да го изберете оној кој најдобро се приспособува на вашите потреби.

Особините

Купувачите избираат и