.

.

MALTD Led Соларна Мраз Тули Светилка Стакло Подни Плочки Светилка за Отворен Двор Тревник Декорација Погребан Светилка Rainproof Шарени Светлина

MALTD Led Соларна Мраз Тули Светилка Стакло Подни Плочки Светилка за Отворен Двор Тревник Декорација Погребан Светилка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој кул имитација кристал подни плочки соларни мраз тули светилка, енергија-заштеда на енергија и заштеда на енергија, отворено open-air тревник storefront десктоп може да се користи; на тревникот во дворот како пат е убава и практична.Големина : 7*7cm/еез.Производот е направен од стакло материјал, многу издржливи, не само што може да ги красат домот, отворено и сончање, rainproof, и температура отпорни.Начинот на употреба е многу едноставен, по приемот на стоката директно на отворено, тоа автоматски трошоци во текот на денот и автоматски емитира светлина во текот на ноќта.Ние исто така нудиме неколку бои за да изберете од, па можете да декорирате вашиот дом како што сакаш.Температура на бојата : 7cm кристалната плочка светилка бела светлина, 7cm имитација кристал подни плочки ламба топла светлина, 7cm имитација кристал подни плочки светилка црвено светло, 7cm кристалната плочка светилка сина светлина, 7cm кристалната плочка светилка зелено светло, 7cm кристалната плочка светилка боја светло извор на моќ : 5 Материјал : стакло заштита ниво : IP65.

Особините

Купувачите избираат и