.

.

ДДП НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПРОФЕСИОНАЛНИ БЕРБЕРОТ STRAIGHT EDGE ЖИЛЕТ СО 100 БРОИ ЕДЕН РАБ ЖИЛЕТИ

ДДП НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПРОФЕСИОНАЛНИ БЕРБЕРОТ STRAIGHT EDGE ЖИЛЕТ СО 100 БРОИ ЕДЕН РАБ ЖИЛЕТИ

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ВИСТИНСКИ ОДДЕЛЕНИЕ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ ЗА BARBERSHOP И ЛИЧНА УПОТРЕБА.EXCHANGEABLE СЕЧИЛОТО ТЕХНОЛОГИЈА ОВОЗМОЖУВА ДА СЕ ОТСТРАНАТ СТАРИТЕ ИЛИ RUSTY НОЖЕВИ ДА СЕ ЗАМЕНИ СО СВЕЖИ ОНИЕ.МАЗНА РАЧКА, МИНИМИЗИРА НАМАЛУВАЊА.ДДП НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПРОФЕСИОНАЛНИ БЕРБЕРОТ STRAIGHT EDGE ЖИЛЕТ СО 100 БРОИ ЕДЕН РАБ ЖИЛЕТИ.

Особините

Купувачите избираат и