.

.

Вокер Торба Количка Додатоци од Pacmaxi, Вокер Додаток Tote Џеб за Пешаци Rollators инвалидски Колички, Повеќе Џебови, Carabiner Clip (Сина)

Вокер Торба Количка Додатоци од Pacmaxi, Вокер Додаток Tote Џеб за Пешаци Rollators инвалидски Колички, Повеќе Џебови,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔ УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА : Вокер торба со Pacmaxi одговара на повеќето Стандардни Големина на пешаци, rollators, инвалидски колички или скутери. ✔ ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ : 16.9 x 10 x 2.4 инчи; ✔ ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Направен од висока густина полиестер да биде издржлив и лесен. ✔ БЕЗБЕДНО ЦИКЛУСИ : Седум засилен циклуси се закачите на инвалидска количка вреќа за количка безбедно. ✔ ПОВЕЌЕ ЏЕБОВИ : Три пред мрежа џебови, Еден голем патент за замрзнување; Еден внатрешни работи патент џеб; Два назад се лизга џебови да имаат вашата дневна essentials во безбедноста место и блиску на дофат на раката. ✔ СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН : Надворешноста на CARABINER КЛИП за да ја прикачите вашата вокер организаторите на други торби; Внатрешни работи КЛУЧЕН ЗАТВОРАЧ да ги задржи вашите клучеви во добро место каде лесно да се најде.Сите Видови на Чување Колекција.Виси Организатор Колекција.Широк Избор за Вашиот Избор.PACMAXI е бренд кој има широк избор на складирање на производи, кои вклучуваат во дом за складирање, отворено за складирање.Ние се фокусира на производство на високо квалитетни и исклучителна складирање колекции.Ние секогаш чува вашите потреби во предвид.Нешто може да се наплати.ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ : 16.9 x 10 x 2.4 инчи.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Направен од висока густина полиестер да биде издржлив и лесен.Пред карактеристики три мрежа џебови да имаат вашите мали essentials блиску на дофат на раката.Седум засилен циклуси ќе се закачите на вокер торба на вашиот вокер безбедно.Еден голем патент за замрзнување.Еден внатрешни работи патент џеб.Два назад се лизга џебови.Carabiner клип за да ја прикачите вашата вокер торба за други вреќи лесно.Внатрешни работи клучен затворач да ги задржи вашите клучеви во добро место каде лесно да се најде.Пред три мрежа џебови.Еден голем патент за замрзнување.Еден внатрешни работи патент џеб.Два назад се лизга џебови.Еден carabiner клип.Една клучна затворач.

Особините

Купувачите избираат и