.

.

Follain Тонирање Магла: Биланс + Премиер | Хидратантен и Смирувачки Лице Тонер Спреј со Роза Вода, Премиерот на Кожата, Антиоксидансот-Богат, Сите Типови на Кожа, Чувств?

Follain Тонирање Магла: Биланс + Премиер | Хидратантен и Смирувачки Лице Тонер Спреј со Роза Вода, Премиерот на Кожата,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ИНСТАНТ, СМИРУВАЊЕ на ХИДРАТАЦИЈА : Камилица и Алое смируваат кожата и кисна со хидратација која им помага на follow-up moisturizers работат понапорно.БАЛАНС И ТОН : Rosewater помага баланс на кожата, контрола вишокот на масло пост-чистење, и радост сетила со својата мека флорални мирис.АНТИОКСИДАНТНА ЗАШТИТА : Шипинка Екстракт, Moringa Лист, коензим q10 и помагаат да се заштити кожата од животната средина стрес, додека на фина магла остава кожата изглед и чувство обнови.ЗА FOLLAIN : нега на кожата Чиста, роден од илјадници консултации.Наградуваниот essentials.Напор ритуали.Видливи резултати.Основан од страна на чиста убавина пионер Tara Фоли.НАШЕТО ВЕТУВАЊЕ : 100% Чист Состојки, EWG-Потврди (највисок стандард за состојка безбедност и транспарентност), Суровост-Бесплатно, Глутен-Бесплатно, Не-ГМО, Дерматолог-Тестирани, кои се Направени во САД.ПОГОДЕН ЗА : Сите Типови на Кожа, Чувствителна Кожа.Се ОДНЕСУВА : Порите, Сувост, Униние.ЗОШТО ЌЕ ГО САКАМ : .

Особините

Купувачите избираат и