.

.

Еј! Игра! Играчка Коњ Сет со Додатоци, Brushable Гривата и Опашката, и се Движат Главата за да се Преправам Игра - Вклучува Четка за Чешлање, Седло, Трофеј

Еј! Игра! Играчка Коњ Сет со Додатоци, Brushable Гривата и Опашката, и се Движат Главата за да се Преправам Игра - Вклучува

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЗАБАВА И ВОСПИТНО - заливот коњ figurine и додатоци поттикне улога играат и да ги инспирира имагинација и креативност.Целосната собата е совршен за да се преправам игра и, исто така, им помага на вашата иднина малку equestrian или каубојски/cowgirl да се запознаат со коњ основи. 12 ДОДАТОЦИ - Овој сет има се што е потребно за секој млад коњ љубовник да "се грижи за" својот коњ!Тоа вклучува кофа, метла и pitchfork за чистење штала или партер, четка, hoof трансферот, и вода scraper за чешлање, седло, трофеј и повеќе.MOVEABLE ГЛАВА И ВРАТ - На коњ главата и вратот рачно да се движи нагоре и надолу за забава подобрување дека ја прави оваа играчка фигура изгледа повеќе како вистински коњ!.BRUSHABLE ГРИВА И ОПАШКА - И гривата и опашката на играчка коњ изгледаат и се чувствуваат како вистински една!Со вклучени четка, вашето дете младоженецот и стил нивниот нов коњ да се добие подготвени да ги донесат дома првенство трофеј од коњ-шоу.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ - Коњ мерки 7.5" долго x 2.5" широк x 7.5" високи, и се состои од 12 додатоци.Содржи мали парчиња не се препорачува за деца под 3 години.Нека вашето дете имагинација се кандидира бесплатно, како тие се седло за часови на забава со Еј!Игра!Играчка Коњ и Додаток во Собата.Вашата иднина малку equestrian ќе ги научат основите на постоење и грижата на коњ, и сето тоа додека ангажирање во имагинативна игра претендираат.Сетот доаѓа со сите податоци потребни за коњи како removeable седло, четка, hoof трансферот, кофа, pitchfork, лопата, првенство трофеј и повеќе!Овој залив-обоени коњ исто така има moveable главата и вратот, и brushable грива и опашка да се направи оваа играчка фигура изгледа само како вистински коњ.Секој млад коњ љубовник ќе го обожавате овој сет и го негуваат тоа по многу патеки, и години, за да дојде!".

Особините

Купувачите избираат и