.

.

Раст на косата Масло,Uningfly Раст на Косата Серум за Поголеми, Подебели, Повеќе Коса,Коса Regrowth Третман на Жените и Мажите,50МЛ/1.7 оз (50 Ml)

Раст на косата Масло,Uningfly Раст на Косата Серум за Поголеми, Подебели, Повеќе Коса,Коса Regrowth Третман на Жените и

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Раст на косата Масло е полна со витамини, антиоксиданси и хранливи материи кои ефикасно се стимулира посилен и побрз раст на косата кај мажите и жените.Здрава решение на Раст на Косата на Нафта враќа чистење и кршливи косата, што резултира во значително подебели, целосни, и здрава коса.Косата станува помек и shinier со помалку frizz и кршење.Нашите хранлива формула зајакнува тенка и слаба коса што резултира во значително подебели, целосни и здрава коса.Косата станува помазна и shinier со помалку frizz и кршење.Нашата единствена лесни ПРИРОДНИОТ Раст на Косата масло апсорбира во секој ред косата насоки, донесе до нив со влага и заштита од внатре и од надвор, што резултира со инстант косата волумен и сјај.Однесувајте се кон себе на НАЈДОБРО решение за да се постигне подебели, посилни, подолг, понизок, и целокупната здрава коса со Биотин Раст на Косата масло.На Раст на Косата на Нафта педалот за гас промовира јакнење на тенка и слаба коса со стимулирање keratin производство.Исто така, ова масло третман промовира коса поправка и regrowth.Ова поправка масло третман е идеален за жените и мажите, како и тоа исто така може да омекне и скроти брада.Карактеристики : Овој раст на косата масло е добиено од растението активни суштина,кои можат да навлезат во скалпот,се отстрани масло се изгради прозорци и секна слој corneum,поправка на оштетените фоликулите на косата и да им се обезбеди хранливи материи.Нежна и безбедно формулиран е наменета за сите типови коса.Како да го користите : 2 3times еден ден,ќе се применуваат до губење на косата област,и масирајте нежно со прстите за да се промовира течни пенетрација.

Особините

Купувачите избираат и