.

.

DANXQ Ново Направени 370 DC 12V Мини Воздушна Пумпа,Моторни Електрични Дијафрагмата Пумпа ,2 ПАРЧИЊА /Пакет

DANXQ Ново Направени 370 DC 12V Мини Воздушна Пумпа,Моторни Електрични Дијафрагмата Пумпа ,2 ПАРЧИЊА /Пакет

DEN 446.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакување Вклучуваат : 2 x Воздушна Пумпа(12v).номинална напон : DC 12 V ; соодветен напон : DC 5 V-12 V.За Аквариум;Домашни Апаратот;Тело Beautification;Козметологијата,И Така Натаму.Мини Големина,(дијаметар на воздух излезот е 4.2 мм, можете да го користите црево со внатрешен дијаметар од 4 мм).Ве молиме да ја разгледате нашата онлајн продавница за повеќе стилови (6 V / 12 V; воздушна пумпа/вакуум пумпа; 1 дупка / 2 дупки).Име на производ : Мини Воздушна Пумпа Моторни Напон : DC12 V Вкупната Големина : 59x 27mm/ 2.3" x 1.1"(L*D); Главна Боја : Сребро на Ѕвонење, Надвор Бела Материјал : Метал, Пластика Тежина : 59g Пакување Вклучуваат : 2 x Воздушна Пумпа(12v) Напон од 5 V да 12 V Може да почне пумпа ,како и од власта банка/полнач,поголема напон, поголема воздухот излез ве Молиме да ја разгледате нашата онлајн продавница за повеќе стилови (6 V / 12 V; воздушна пумпа/вакуум пумпа; 1 дупка / 2 дупки).

Особините

Купувачите избираат и