.

.

Miolle Пред-streched 1/4 Инчи x 50 Метри 8200LBs - МБС (Лабораториски Тестирани) Синтетички Крик Линија Кабел Јаже со најнапредните Кука, Гума Затка за 4x4 Off Road Возило АТВ UTV (1/4x50, Ја?

Miolle Пред-streched 1/4 Инчи x 50 Метри 8200LBs - МБС (Лабораториски Тестирани) Синтетички Крик Линија Кабел Јаже со најнапредните

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

УМОРНИ ОД Низок квалитет и Прескапата Теренски Опрема?Ние сме.НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ Екстра трајни Пред-streched UHMWPE Крик Синтетички Јаже за АТВ, UTV, моторни санки 8200 lb е Минимум Кршење Сила (MBS). 50% ПОВИСОКИ од КРШЕЊЕ СИЛА и Помалку се водат од пред-протегала крик јажиња.ДОАЃА ЗАЕДНО со црна заштитен ракав и складирање торба.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ.Имаме напредни германски-направи производна линија строг и тестирање на системот, за да бидете сигурни дека секој производ е на високи перформанси и поголема долговечност на употреба.ИЗВОНРЕДНИ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ - Ние сме секогаш спремни да одговориме на вашите прашања во врска со нашите ПРОИЗВОДИ и решавање на секоја ситуација, брзо да ги исполни дури и највисоките очекувања.Оваа Miolle Тешки-Должност Крик Јажиња се совршена комбинација на сигурност, функционалноста, флексибилност и моќ.· Направени од екстра издржлива на мраз / UV /водоотпорен пред-протегала и термички обработени UHWMPE влакна, обезбедување на леснотија и предности.Тоа е полесни потоа wire кабел, уште посилен.· Оваа синтетички крик јаже е погодна за АТВ е, UTV е, Моторни, Чамци, Џипови и Повеќе (ве молиме следете ги крик производителот големина насоки)· Нашите материјал е исклучително сигурен, триење отпорни, отпорни на оштетување од нафта и многу хемикалии, совршен УВ и хемиска отпорност.· Вклучува 80 Челик Clevis Прашка Кука со Пролет-натоварени Безбедност Latch оценет 10000lbs – МБС.· Обложени со црвена тешки-должност полиуретан анти-корозија боја.· Сега, вие сте добро подготвени и опремени за било итни случаи.

Особините

Купувачите избираат и