.

.

Свадба Декорација DIY Дрвени Свадба Картичка Кутија Селски Поздрав Знак Носителот Годишнината Партија Снабдување Свадба Кутија за карти (Боја : Длабоко Sapphire)

Свадба Декорација DIY Дрвени Свадба Картичка Кутија Селски Поздрав Знак Носителот Годишнината Партија Снабдување Свадба

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Природни гроздобер стил одлично се вклопуваат за селски свадби.Деликатна импресивен изработка generousbut не се едноставни.Изработени од дрво материјал, издржлив и може да се користи одговара за долго време.Уникатен свадба картичка кутија со заклучување е голем плус на вашата свадба оркестарот.Лесно да се инсталира картичка кутија само други додатоци демо на сликата не е вклучена.Факултативна Стилови : Свадба, Љубов, Г-дин & Mrs Material Wooden Size app23x46cm906x1811in Color Дрво Color Quantity 1 Pc Welcome на мојата продавница среќа.

Особините

Купувачите избираат и