.

.

kathson Плута Плочка Позадина Кората Терариум Позадина Природни Рептил Качување Мат Хабитат Оркестарот Terrariums Декорација за Spider Gecko Гуштер Камелеон Брада Змеј Желка З?

kathson Плута Плочка Позадина Кората Терариум Позадина Природни Рептил Качување Мат Хабитат Оркестарот Terrariums Декорација

DEN 455.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【ПРИРОДЕН МАТЕРИЈАЛ】Плута кората е направен од 100% еколошки Шампањ дрво и е совршена декорација за пет живеалишта.Тоа им помага да се создаде природната средина во која вашата рептил се чувствува во право дома. 【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН】Терариум плута позадина може да се користи како декоративна позадина за терариум или како индексирање мат за влекачи за заштита на домашни миленици од влага.Кога се користи како позадина,тоа му дава на домашно милениче живеалиште повеќе физички се чувствуваат, и двете се убави и единствен,кога се користи како качување мат, тоа може да им помогне на домашни миленици се вежба и да ослободат чувства. 【ПАКУВАЊЕ И ГОЛЕМИНА】Секоја група на производи содржи 2 рептил позадини за терариум.Големината на секоја позадина е приближно само 11,6"Lx7.7"W. кората позадина, лесно може да се намали во различни форми и големини за лесен пласман во различни големини на домашно милениче кафези.Топло совет : некои кората позадина декорација површината со мов и други epiphytic растенија, ќе се направи пејзаж повеќе реалистични и убави.Не грешка за скапани и остарел кората. 【ДЕЛОКРУГ НА ПРИМЕНА】Погоден за Влекачи, Членконоги, Arachnids, Брада-Џинови, Жаби, Geckos, Iguanas, Гуштери, Newts, Salamanders, Змии, Пајаци, Желки, Желки, Топката Python, Пченка Змија. 【ПРОДАВНИЦА РИЗИК】На kathson, вашето задоволство е наша вечна потрага.Ако имате било какви проблеми или прашања околу нашите Плута Плочка Позадина, ве молиме да се чувствуваат слободни да допрат до нас.Рептил плута кората позадина е направен од висок квалитет на природен кора и создава природна, здрава и безбедна средина за домашни миленици.Отпорност на корозија, не е лесно за инсекти, не е лесно да расте бактерии, не е лесно да се остарел тежина светлина, флексибилни, еластична, директно може да се растргнат со рака;.Можете лесно може да се намали во различни големини различни потреби за декорација.Погоден за декоративни на терариум, рептили кутија, резервоар позадина.Симулираат на природната средина, веруваме дека вашиот влекачи ќе ви се допадне.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ум пред да ја купите.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Бидејќи дрвјата растат природно и доаѓаат во сите форми, не постои начин да бидете сигурни дека тие се совпаѓаат со моделот на сликата.Рептил плута кората позадина е направен од висок квалитет на природен кора и создава природна, здрава и безбедна средина за домашни миленици.Отпорност на корозија, не е лесно за инсекти, не е лесно да расте бактерии, не е лесно да се остарел тежина светлина, флексибилни, еластична, директно може да се растргнат со рака;Можете лесно може да се намали во различни големини различни потреби за декорација.Погоден за декоративни на терариум, рептили кутија, резервоар позадина.Симулираат на природната средина, веруваме дека вашиот влекачи ќе ви се допадне.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ум пред да ја купите.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Бидејќи дрвјата растат природно и доаѓаат во сите форми, не постои начин да бидете сигурни дека тие се совпаѓаат со моделот на сликата.Ви благодариме за купувањето и поддршка!.

Особините

Купувачите избираат и