.

.

iHeartDogs Brushy Стапови - Стоматолошки Третира за Кучиња ги Отстранува Плак и забен камен Израстоци - Жито-Слободен Куче Чистење на Забите Chews Направени со Пилешко - 30 Стап

iHeartDogs Brushy Стапови - Стоматолошки Третира за Кучиња ги Отстранува Плак и забен камен Израстоци - Жито-Слободен Куче

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЧИСТИ ЗАБИТЕ, НЕПЦАТА & УСТАТА : Одржување на добра орална хигиена за вашето куче придонесува за добра целокупното здравје.Нашите Brushy Стапови стоматолошки третира за мали кучиња имаат цврста текстура дека масажи вашето куче е непцата и рачно чисти забите за среќна, здрава уста.Го НАМАЛУВА забен камен ИЗРАСТОЦИ : Задржи вашето куче е насмевка чисти и светли со Среќен, Здрав Brushy Стапови!Омилен со ветеринари, нашите куче стоматолошки третира помош отстранување на плак и забен камен израстоци за чиста и здрава уста.ПОМАГА FRESHENS ЗДИВ : Нашата стоматолошка chews за кучиња содржат магдонос, освежување билка, која работи за да се елиминираат лошите куќи здив.Магдонос не само freshens вашето куче е здив, исто така е полна со витамини и минерали во корист на нивниот имунолошки систем.Го ПРАВИ ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : Четкање вашето куче е на забите може да биде кошмар за и вие и вашите pup.Но со нашата стоматолошка стапови за кучиња, одржување на вашето куче забите се чисти е сон.Со само 1 или 2 стапчиња на ден, одржување на вашето куче е дентална хигиена никогаш не било полесно!.Има ВКУС КАКО се ТРЕТИРААТ : Дел од она што го прави нашето Brushy Стапови толку лесно и ефикасно е дека тие вкус како куче третираат!Направени со пилешко, одличен извор на протеини дека кучињата љубов, нашата стоматолошка стапчиња се вкусни начин да го одржувате вашето куче среќни и здрави!.

Особините

Купувачите избираат и