.

.

LIZI Полици Полиците, Мулти-Слој Подвижен Складирање и Завршувањето на Полиците, Погоден за Кујна/Бања/Office/Магацин (Големина : 50x32x125cm)

LIZI Полици Полиците, Мулти-Слој Подвижен Складирање и Завршувањето на Полиците, Погоден за Кујна/Бања/Office/Магацин (Големина

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

* Високо-квалитетни материјали : кат-стои полици, направен од високо-квалитет на јаглероден челик, мрежниот слој е лесно да се исцеди и чиста. * Разумно складирање : микробранова печка може да биде ставен на дното, и леќата шише може да бидат поставени на врвот. * Широк опсег на употреба : може да бидат сместени во кујна, канцеларија, гаража, ресторан, салон за убавина, итн. * Лесно да се движите : Појавување на 360 ° универзална тркало макара со кочница функција, пренослив и лесно да се движите. * Услуги на клиентите : Ако не сте задоволни со нашата чување полиците, 100% наплата гаранција во рок од 30 дена, ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.

Особините

Купувачите избираат и