.

.

Лицето Крем со Анти Навремено Peptide Комплекс , 1.02 Fl Мл

Лицето Крем со Анти Навремено Peptide Комплекс , 1.02 Fl Мл

DEN 623.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Спакувани до гребенот со пептиди и actives, нашата лице крем е формулиран за отпочнување производството на колаген, додека Мајката Природа е најдобро антиоксиданси неутрализира стареење слободни радикали.Спакувани до гребенот со пептиди и actives, нашата лице крем е формулиран за отпочнување производството на колаген, додека Мајката Природа е најдобро антиоксиданси неутрализира стареење слободни радикали.

Особините

Купувачите избираат и