.

.

3Pcs Еднорог Крпи Сет Вклучуваат Плажа Крпа, Рака Крпа и се Мијат Крпа, Розев Еднорог Плажа Поставете Крпа за Бања, Супер Мека Вода Абсорбента Плажа Крпа за Патување, П

3Pcs Еднорог Крпи Сет Вклучуваат Плажа Крпа, Рака Крпа и се Мијат Крпа, Розев Еднорог Плажа Поставете Крпа за Бања, Супер

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЕДНОРОГ СЕТ КРПИ : 3 Еез еднорог крпи сет вклучува 1 x бања пешкир 60"L x 32"W, 1 x рака крпа 28"L x 16"W, и 1 x миење крпа 13"L x 13"W. еднорог плажа крпа донесе големи димензии дизајн лесно може да заврши на целото тело.МЕКА АБСОРБЕНТА : еднорог плажа крпа сет донесе микрофибер, површината тери платно е деликатна, брзо сушење и луксузно мека, дише и вода-апсорбирање, не е лесно да се pilling и deforming, тоа е мора да се има по вашата бања или туш!.HD-ПЕЧАТЕЊЕ : розова крпи за девојки донесе симпатична еднорог шема, HD-печатење , со висока постојаност на боја, светли и чисти модели, не е лесно да исчезнат.Цвест е рамен и изнесе, силни и издржливи, не е проблем на бесење.Убава розова еднорог шема се направи овој еднорог бања пешкир поставите изгледа многу симпатична деликатна.КОРИСТЕТЕ ПОВОД : Бања пешкир поставени се одлично да се користи во розев еднорог тема бања или Хотел.И еднорог бања крпи може да се користи како крпи на плажа.На рака крпа одлична за сушење раце и се соочува и погоден да се стави во било која спортска торба.Миење крпи, исто така може да се користи во кујната да се исуши јадења.Еднорог крпа во собата може да го претворат вашиот дом во розова тема во минути.ЛЕСНО ДА се ГРИЖИ : се Препорачува да се мијат пред употреба.Измијте ја во топла вода, машина изми без протриване, pilling или губење на lint и обесени во вентилирани место.Крпа не треба да се користи за повеќе од три месеци.На крпи поставите треба да бидат измиени и исушени често.ДИЗАЈН PHILOSOPHYDo што сакате да креирате пинк девојки тема за бања?Тогаш нашата еднорог бања пешкир собата е најдобар бања декорација.По миењето се далеку исцрпеност, заврши на телото во мека бања пешкир, розови бои, деликатна и ивица, одлична апсорпција на вода и допир, добра вода-абсорбента, и можете да уживате во удобноста поднесена од страна на бања.ЗОШТО да ИЗБЕРЕТЕ USUnicorn Плажа Крпа : Оваа симпатична еднорог влошки се направени од тери крпа, која е еко-пријателски и дава на кожата сува чувство, мека и лесна, мазна допирање, и не кадифен на сите.Големина Информации : Нашите преголеми симпатична плажа крпа за девојки големина : 32" (W) X 60" (Л).голема големина дизајн лесно може да заврши на целото тело.На рака крпа 28"L x 16"W, и миење крпа 13"L x 13"В Песок Бесплатни : На девојките бања крпи може да се користи како крпи на плажа.И брзо се тресат и песок ќе се откажат од вашиот розова тема крпи.Нека ви се ослободи од болките предизвикани од песок.HD Печатење : симпатична крпи со HD-печатење , не згаснат, и нашите преголеми крпи имаат тестиран и сертифициран да бидат ослободени од повеќе од 100 супстанции се познати за да бидат штетни за човековото здравје.Ова ќе стане вашиот пријатен шопинг искуство.Мулти-Цел : Можете да ги користите симпатична плажа пешкири на плажа, сурфање, отворено, базен, кампување, планинарење, фитнес, јога, спорт.И можете да ги поставите за вашиот пријатели како подарок, тие ќе се допаѓа!СПАКУВАН : 1 x бања towel1 x рака towel1 x миење towel So нежна розова крпа сет, ви се двоуми?Заменете обични крпи со еднорог крпи, нека се бања стане розова светот.

Особините

Купувачите избираат и