.

.

Acqua Di Gio за Мажи од страна на Џорџо Armani 1.7 оз тоалетната вода Спреј

Acqua Di Gio за Мажи од страна на Џорџо Armani 1.7 оз тоалетната вода Спреј

DEN 2337.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

машки.Тоалетната вода.Acqua Di Gio за Мажи од страна на Џорџо Armani беше создадена во 1996 година. Мирис за мажи е мирис на слободата, полн со ветер и вода.Составот е изграден на совршена хармонија на слатки и солени белешки на морска вода и нијанси на сончеви топлината на вашата кожа.Аква di Gio е полн со врел Медитеранот сонцето.Горчливо цитрус со ароматични нијанса на рузмарин се испреплетуваат со солено, море нијанси и pellucid hedione.Остри забелешки на зачини се омекнат со вуди база со топла, мускусен трага.

Особините

Купувачите избираат и