.

.

8 Листови Меѓу НАС Привремени Тетоважи Налепница Партија Материјали Украси Услуги за Деца, Водоотпорен Лажни Тетоважа Налепница Сјај Тетоважа Налепница, Видео Игр

8 Листови Меѓу НАС Привремени Тетоважи Налепница Партија Материјали Украси Услуги за Деца, Водоотпорен Лажни Тетоважа Налепница

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Симпатична дизајн – се бира Меѓу нас тема моделот на производот симпатична тетоважи, ова е некој детството меморија.Тетоважи погоден за Кај нас тема партија украси, роденден, симпатична девојка партија, децата ден тема партија итн.Таму додадете некои симпатична смешно атмосфера за вашата партија се земе слика.Висок квалитет на – Меѓу нас тема тетоважи ќе трае два дена до една недела.Совршен за на лицето, образот, рака, рака, глуждот или било каде на вашето тело деца, момчиња и девојки familys.Како да се користи – Стави Меѓу нас тема тетоважа на чиста сува кожа (рака, лицето, раката)Потоа лесно dab на тетоважа со влажна хартиена крпа.Отстрани хартија лесно, почекајте тетоважа сува.Лесно да се отстрани - Лесно да се применуваат со топла вода и овие шарени Меѓу нас шема тетоважи се лесно пренослив, со триење на алкохол, телото масло, маслиново масло.Спакуван вклучуваат – Opp вреќа спакувани 8pack хартија картичка иста шема, Целосно за да имаат 224 pacs малку тетоважи налепници.Име : -м-ong нас Тема Тетоважи Големина : 7.5*5.1 инчен (19*13.5 cm) Шема : Како слика ФУНКЦИЈА : Симпатична дизајн – се бира-m-ong нас тема моделот на производот симпатична тетоважи, ова е некој детството меморија.Тетоважи погоден за А-м-ong нас тема партија украси, роденден, симпатична девојка партија, децата ден тема партија итн.Таму додадете некои симпатична смешно атмосфера за вашата партија се земе слика.Како да се користи – Стави-m-ong нас тема тетоважа на чиста сува кожа (рака, лицето, раката); Потоа лесно dab на тетоважа со влажна хартиена крпа.Отстрани хартија лесно, почекајте тетоважа сува.Лесно да се отстрани - Лесно да се применуваат со топла вода и овие шарени А-м-ong ни шема тетоважи се лесно пренослив, со триење на алкохол, телото масло, маслиново масло.Answer : ___________________________ NOTE : *Има можеби треба малку боја различни, бидејќи на различни прикажување на екранот, ве молиме да се разбере. *Мерка од страна, ве молиме овозможи 0.1-0.5 cm грешка.

Особините

Купувачите избираат и