.

.

Paderno World Cuisine 12-1/4-Инчен Долго Нерѓосувачки Челик Салата Вилушка со Дупка

Paderno World Cuisine 12-1/4-Инчен Долго Нерѓосувачки Челик Салата Вилушка со Дупка

DEN 910.08

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нерѓосувачки челик изградба.Машина за миење садови-безбедно.Професионален квалитет.Одлично за buffets.Конструиран во италија од страна на paderno светот кујна.На Paderno World Cuisine 12 1/4" долго нерѓосувачки челик салата вилушка со дупка е тешка должност и изграден за да трае тестот на времето.Својата уникатна форма го прави совршен за scooping и служат салати.Тоа е циклус на крајот на рачка за лесно виси и складирање.Тоа изгледа убаво на табели и buffets.Дупка во лажичка им овозможува на облекување и сосови за да се исцеди пред да бидат пренесени во јадења.

Особините

Купувачите избираат и