.

.

ToolUSA Ноктите Машина: PN002-F-J72

ToolUSA Ноктите Машина: PN002-F-J72

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Екранот Тегла Од 72 Парчиња.Традиционалниот Дизајн.Секој Доаѓа Со Мал Синџир.Сјајна Нерѓосувачки Челик.Остри Клипинг Ножеви.Оваа Ноктите Машина Е Голема Големина (3") За Прст Или Пети Ноктите.Направен Во Традиционален Дизајн, Оваа Помине Clipper Има Остри Ножеви, И Еден Синџир Можете Да Се Откажам Од Тебе Keyring За Погодност.Ќе Сакате Еден За Вашата Прва помош Комплет, Како И. * Екран Тегла Од 72 Парчиња * Традиционален Дизајн * Секој Збор Со Мал Синџир * Сјајна Нерѓосувачки Челик * Остри Клипинг Ножеви ЦРН ПЕТОК Промоции -Сајбер понеделник & Празник се Справи.

Особините

Купувачите избираат и