.

.

6Pcs Празни Refillable чисто Стакло Етерично Масло Dropper Шишиња Примерок Контејнер Шминка Козметички Тегли Со Стаклено Око Dropper и Бела Гума Капи(15ml)

6Pcs Празни Refillable чисто Стакло Етерично Масло Dropper Шишиња Примерок Контејнер Шминка Козметички Тегли Со Стаклено

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Боја : Clear; Материјал : Стакло; Капацитет : 5ml/10ml/15ml за вашиот избор; Пакет : 6 Pcs. 5ml големина : 7x2.2cm(вкупна висина + дното дијаметар); 10ml големина : 7.9x2.5cm(вкупна висина + дното дијаметар); 15ml големина : 8.8x2.9cm(вкупна висина + дното дијаметар).Овие чисто стакло dropper шишиња доаѓаат со стаклено око dropper блузи, кои се овозможи контролиран производ издавање.Еднократно,Запечатување е добро,лесно да се чисти и лесно да се носат.Мали и исклучителна,различни од останатите!Одлично за патување.Совршен за етерични масла, парфеми масла, или на други течности.Шишиња се дефинитивно течење доказ.Не се грижете се вашите козметички или essensial нафта ќе се истури од.Боја : Clear Material : Glass Capacity : 5ml/10ml/15ml за вашиот choosing5ml големина : 7x2.2cm(вкупна висина + дното дијаметар)10ml големина : 7.9x2.5cm(вкупна висина + дното дијаметар)15ml големина : 8.8x2.9cm(вкупна висина + дното дијаметар)Пакет вклучуваат : 6 x стакло dropper bottle These чисто стакло dropper шишиња доаѓаат со стаклено око dropper блузи, кои се овозможи контролиран производ издавање.PS : ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем во врска со нашите производи, ние ќе ви одговори во рок од 24hours.

Особините

Купувачите избираат и