.

.

Hicaseer Случај за Huawei Чест 30, Тенок Анти-Жолта Јасно TPU Браник Перница Покрие Анти-Нула Shockproof Случај за Huawei Чест 30 6.53 - Црвена

Hicaseer Случај за Huawei Чест 30, Тенок Анти-Жолта Јасно TPU Браник Перница Покрие Анти-Нула Shockproof Случај за Huawei

DEN 314.64

Износот
Во форма достапна за нарачката

✿[Компатибилен со] : Huawei Чест 30 6.53". ✿[Јасни и транспарентни] : телефонот случај се прави на транспарентен TPU материјал, кристално проѕирно заштитни случај, со TPU на грбот и страните.На еластичен материјал има добра цврстина и флексибилност, не се деформира, и се противи yellowing. ✿[Заштитите вашиот телефон] : Ние се комбинираат TPU материјал со комплетно покривање дизајн за да се осигура дека нашите заштитни телефон случај обезбедува целосна заштита за да се осигура дека вашиот телефон не е загрозено, bumped, падна, изгребани, итн.боли. ✿[TPU браник] : Ова транспарентен мобилен телефон случај е дизајниран со издигнати рабови на предната камера.Кога ќе се стави долу, тоа им помага на заштита на екран и камера од гребнатини. ✿[Совршено се вклопуваат] : прецизни cutouts за сите пристаништа и копчиња, лесен пристап до сите копчиња и функции, компатибилен со безжичните полначи.Карактеристики на производот : Ултра-тенок транспарентен TPU меки силиконски airbag all-inclusive анти-падот и шок-доказ мобилен телефон случај.Совршено се вклопуваат : прецизни cutouts за сите пристаништа и копчиња, лесен пристап до сите копчиња и функции, компатибилен со безжичните полначи.Поставените сечење на работ може да се обезбеди дополнителна заштита за екранот и задна камера. 4-агол на воздух перница може ефикасно се апсорбираат шокови, и цврсти страна може да го намали влијанието на капки и влијанија, и да се обезбеди дополнителна камера и екран заштита.Пакет содржи : 1 x 100% сосема нов заштитна маска.

Особините

Купувачите избираат и