.

.

AT&T EL52315 DECT 6.0 Cordless Телефон - Сребрена, Црна, 6.8 x 3.4 x 5.6

AT&T EL52315 DECT 6.0 Cordless Телефон - Сребрена, Црна, 6.8 x 3.4 x 5.6

DEN 1558.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дигитален систем за одговарање.Дигитален систем за одговарање гласовен водич.Бројач на пораки.Caller ID/call waiting-30 името и бројот за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на повикувачот историја.Симулирани full-duplex handset speakerphone.Cordless телефонски функции на дигитален систем за одговарање со до 22 минути од времето за снимање за да го зграби повиците кога вие не може.Full-duplex handset звучникот ви овозможува да се зголеми учеството и дозволува на двете страни да зборуваат во исто време за разговори, кои се повеќе налик на живот.Лесен-за-читање LCD дисплеи висок контраст црн текст на бела позадина за брзо да ги видите Повикувач ID или преглед на вашиот повик историја.На запалени тастатурата што ја подобрува вашата видливост при слабо светло услови за лесно бирање.Проширување со дизајн ви овозможува да се поврзете до пет мобилни телефони.DECT 6.0 дигиталната технологија ја зголемува вашиот безжичен спектар, без било какво мешање од безжични мрежи.

Особините

Купувачите избираат и