.

.

6pcs Усна Сјај Цевки 8ml Јасно Мека Празни Lip Balm Контејнери Refillable Мини Козметички Цевки за Comestic Шминка и Патување Toiletries

6pcs Усна Сјај Цевки 8ml Јасно Мека Празни Lip Balm Контејнери Refillable Мини Козметички Цевки за Comestic Шминка и Патување

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Празни кармин цевка е многу лесно да се носат и еднократно.Празен усна сјај сад е апсолутно течење-доказ и hermetically запечатени.На усна сјај празна цевка е направена од мека и lighweight ПВЦ материјал, безбедно и здраво за долго време се користи.Капацитет : 8ml.Мини големина, лесни, обновливи и животната средина, преносни за носење и чување.Лесно да се исцедат.Погоден за повеќето козметички производи, како што се усна сјај, лосион, чистење, сончање примероци и други производи.Садот е корисна и прифатлива, совршен за состанок, работа, забава, секојдневниот живот итн.Пакување : 6pcs јасно празни lip balm цевки.Пакување : 6pcs јасно празни lip balm цевки.

Особините

Купувачите избираат и