.

.

V BESTLIFE Говорникот Вибрациона Плоча,4PCS 45mm Бас Пасивен Звучник Радијатор Помошни Гума Вибрациона Плоча Subwoofer DIY Поправка(Црна)

V BESTLIFE Говорникот Вибрациона Плоча,4PCS 45mm Бас Пасивен Звучник Радијатор Помошни Гума Вибрациона Плоча Subwoofer

DEN 263.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа има голем ефект на бас и може да го зголеми потенцијалот на бас.Тоа е погоден за употреба во затворени кабинет да го подобрите басот перформанси на говорникот.Тоа може да се користи директно на кутија за да отворите некоја дупка и да го стави на (под услов фаза дупка мора да биде укинат).На ниска фреквенција се нурне во длабочината е еквивалентно на задната тип, но брзината е очигледно побрзо отколку назад тип, која се има предност на одредена затворена кутија.Во исто време, таа целосно ги елиминира недостаток на превртена structu.За оние кои сакаат да се нурне длабоко, но имаат повисоки барања за бас брзина, тоа е подобро да се користи зрачење слив да се направи сабвуфер.

Особините

Item Type:

Купувачите избираат и