.

.

Mitutoyo 513-518T, .001 X .040 Џеб Тест Индикатор за Наместен, 0-20-0

Mitutoyo 513-518T, .001 X .040 Џеб Тест Индикатор за Наместен, 0-20-0

DEN 3408.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Jeweled лежишта.Карбид контакт точки.О-Прстен запечатени рамки.Сјајот слободни, отпорен на гребење стакло.Доставени во опремени пластични случај.Mitutoyo Џеб Тест Индикатор за Наместен, Graduations : .001", Опсег : .040", Dial Лице : 0-20-0, Вклучува : Тест индикатор, .039", .079" и .118' карбид контакт точки, 5/32" и 3/8" произлегува, се стега орев, вртливата менгеме, 2 држи барови.

Особините

Купувачите избираат и