.

.

FLATYZ рачно изработени Божиќ Свеќа - Бело Дрво & Злато Swirls | Unscented, Капе-Отпорни & Пушите 2 Фитил Свеќа за Насловна & Декор | Рачно Насликани Рамен Декоративни Свеќи | Чели?

FLATYZ рачно изработени Божиќ Свеќа - Бело Дрво & Злато Swirls | Unscented, Капе-Отпорни & Пушите 2 Фитил Свеќа за Насловна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

СТАНОТ СВЕЌА СЕТ СО СТЕНД - FLATYZ свеќи око-фаќање, и рачно изработени свеќи кои додадете навистина уникатна декоративни допир на било каква глетка!Нашите две фитил свеќи горат рамномерно, директно надолу за да се основа така што и гостите можат да уживаат во чиста, само гаснење свеќа искуство.Овој Божиќ свеќа е unconventionally рамен и има брилијантен, рачно насликани елка во текот со златен swirls.БОЖИЌНА СВЕЌА КОЛЕКЦИЈА - Нашите unscented свеќи се направени за да бидат забележани и искусни без мирис.Секоја мала свеќа е рачно насликани со оригинален дизајн, создадена од страна на еден од нашите многу свој уметници во Литванија!Божиќ свеќи колекција карактеристики на различни убави Новогодишни елки и зима свеќа дизајни, кои се издвојува меѓу вашиот декор за весели и светли искуство од фитил да база!.DRIPLESS & ПУШАТ СЛОБОДНО - Ние ги користиме на највисок квалитет на германски суровини за да се создаде уникатен, но, сепак, чист и модерен изглед со рамни свеќи.Flatyz близнак фитил свеќи содржат сирови материјали како органски памук, фитили, чиста парафински восок, и безбедност-уверение бои кои произведуваат без чад изгори.Секоја свеќа има 3-4 часа горење време и доаѓа со лесен-за-се соберат свеќа носителот вклучени!.Еден ОД ЕДЕН ВИД ПОДАРОК - Нашите свеќи се единствени и свежи пресврт на свеќа бизнис, кој е сигурен да имаат вашите пријатели и гости во стравопочит!Со над 200 FLATYZ декоративни свеќи за да изберете од, не е нешто за секоја прилика и на сите на вашиот kinki листа.Плус, можете дури и не мора да се грижите за завиткување - тие се пакуваат за лесно да слајд во некоја картичка, па лесно можете да mail тоа!.ДЕКОРАТИВНИ СВЕЌИ ЗА ДОМА ДЕКОР - FLATYZ декоративни свеќи им даде на вашиот простор визуелна трансформација.Можете да изберете од посебен уметнички дизајни, празник свеќи, или тематските декоративни свеќи да се нагоре на естетски на секоја соба вклучувајќи спалната соба, бања, трпезарија, или канцеларија.Или изберете целата избор за секоја соба во вашиот дом!.Flatyz Бела елка & злато swirls.

Особините

Купувачите избираат и