.

.

Neleus Мажите е Сува Fit Атлетик Тренингот Работи Кошули Долг Ракав

Neleus Мажите е Сува Fit Атлетик Тренингот Работи Кошули Долг Ракав

DEN 452.64

Износот
Во форма достапна за нарачката

93% Полиестер, 7% Spandex.ЗАБЕЛЕШКА : обрни внимание на ГОЛЕМИНАТА на табелата во третата слика да изберете соодветна големина.Мека, дише и Брз влага Сув-wicking ткаенини ти ги сува, носи повеќе удобност на било прилики.Рефлексивни логото се зголеми видливоста во ниско-светлосни услови.Sportstyle, Лесни и удобни без да се жртвува за мобилност, мерки на Заштита на вашата кожа од штетните Ултравиолетови Зраци.Совршен за Салата, Физичката Кондиција, Тежината Обука, Тренинг, Bodybuilding, Трчање, итн.Neleus е роден во 2008 година ,со својот уникатен концепт за дизајн, одличен квалитет и удобно клипинг, има добие луда љубов од клиенти.Како повеќето енергетски бренд, Neleus е посветена да обезбеди иновативни и цена-friendly спорт стоки.Технолошкиот квалитет е приоритет на производите на компанијата.

Особините

Купувачите избираат и