.

.

Ergodyne Арсенал 5930 Големо Платно Алатка Кофа, Сива

Ergodyne Арсенал 5930 Големо Платно Алатка Кофа, Сива

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

24 мл.платно главен материјал.Синтетички кожа засилен база.Моделирана пластична врвот прстен да се одржува широк отвор за гледање и пристап до содржината.Висока затегнувачка цврстина веб справи со кожа засилување.Тешки-мерач најлон крои.Издржливи 24 мл.платно главен материјал синтетички кожа дното кофа со бура канализација.Webbing рачка за сила и издржливост.Од работниот ден за викенд и повторно ќе се врати.Нашите експанзивна линија на Здрав Работа Менувачот е прецизен направена поле и тестирани за да се обезбеди заштита, промовирање на превенција и управување со елементи—имајќи безбедна секаде каде што може да се шета.

Особините

Купувачите избираат и