.

.

NeoMcc Лифт Веб Slings WLL 2 Тона Зелена Кревање Slings Индустрија Дуплекс Полиестер Webbing Кревање Товар Прашка Рака Strop 1-10mtr Лифт Slings Ремени (Боја : Зелена, Големина : 2m)

NeoMcc Лифт Веб Slings WLL 2 Тона Зелена Кревање Slings Индустрија Дуплекс Полиестер Webbing Кревање Товар Прашка Рака

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Безбеден и сигурен : надворешниот слој на прашка е изработен од полиестер multilayer влакна структура, тешки и трајни,да се обезбеди подолг производ животен век.одлично се носат сопственост и добра флексибилност направи полесно и помалку штета да монтирам предмети.Со овој ремени можете да го подигнете вашиот мебел, ТВ, кревети, софа, фрижидер и така натаму лесно, не боли вашата рака, рака, назад, телото.Издржливи и мала тежина се основните потреби за домаќинство кревање опрема, оваа ремени може да ги задоволи повеќето од потребите во вашиот живот.Издржливи webbing и Здрав бода, флексибилност за комунални ситуација.Абразија отпорност, отпорност на корозија. 2 тона работно оптоварување граница, безбедност фактор 7 : 1, полиестер тешки дуплекс прашка произведени од високо истрајност полиестер предиво.Материјал : polyester Color : green Length : 1m , 2m , 3m , 4m , 5m , 6m , 8m , 10m Load Капацитет : 2000kg Package Вклучува : 1 x кревање sling Note : 1.Бои може да се појави малку поинаков преку веб поради компјутер слика резолуција и monitor settings.2.Постои 1-3cm разлика според упатство за мерење.За нас : Ние сме посветени на обезбедување на одржлив и добар квалитет на стоката, со цел подобрување на со континуирано слушање на клиентите барања.Вие сте добредојдени да не контактирате ако имате било какви проблеми.

Особините

Купувачите избираат и