.

.

Sveltus Kettlebell Одговара 4 кг Жолта

Sveltus Kettlebell Одговара 4 кг Жолта

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производителот гаранција може да не се применува.Погодна за тешки спортисти, туку исто така и за почетници.Достапни во различни тежини од 2 kg до 12 кг.Вклучува 4 заштитни влошки.Материјал : винил.Повеќе женски палета од пастелни бои kettlebells кој е ергономски дизајн за лесно и удобно користење.Се продаваат поединечно.

Особините

Купувачите избираат и