.

.

CCIYU Магла Светлина Собранието 63176948374 Црна Домување Јасно Леќа Магла светилка За BMW 325i 2006 година,За BMW 325xi 2006 година,За BMW 328i 2007-2008 година,За BMW 328xi 2007-2008 година,За BMW 330i 2006

CCIYU Магла Светлина Собранието 63176948374 Црна Домување Јасно Леќа Магла светилка За BMW 325i 2006 година,За BMW 325xi

DEN 1399.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

КОМПАТИБИЛНОСТ - Магла Светлина Собранието Пар Одговара За BMW 325i 2006 година,За BMW 325xi 2006 година,За BMW 328i 2007-2008 година,За BMW 328xi 2007-2008 година,За BMW 330i 2006 година,За BMW 330xi 2006 година. ИНСТАЛАЦИЈА - Plug and Play,може да се користи за Брзо.ПРЕДНОСТ - Добар дебелина и отпорност на топлина,со висок времето доказ способност,исклучителна појава дизајн и согласна practicability.КВАЛИТЕТ - појава на Магла Светлина е направен на напредни високо квалитетен материјал,кој не е лесно да исчезнат,оксидираат и да се сврти жолта.ТЕСТИРАЊЕ - Магла светилка е строго произведени и тестирани за да се осигура дека на квалитет ги исполнува високи стандарди на авто делови индустрија.Нашите Магла Светлина Собрание биле специјално дизајнирани за да одговара на ОЕМ фабрика стандард,тие ќе го замени оригиналниот светла директно.СПЕЦИФИКАЦИЈА : Fitment Тип : Директни Replacement Condition : 100% Сосема Нов Items Color : Црна Домување Јасно Lens Material : Напредни ABS Пластика,Поликарбонат Lens OE Дел Броеви : 63176948374, 63176948373, BM2593127, BM2592127 FIT СЛЕДНИВЕ ВОЗИЛА : За BMW 325i База Седан Со 4 Врати 2006 For BMW 325xi База Седан Со 4 Врати 2006 For BMW 325xi База Вагон 4-Врата 2006 For BMW 328i База Конвертибилна 2-Врата 2007-2008 For BMW 328i База Купе 2-Врата 2007-2008 For BMW 328i База Седан Со 4 Врати 2007-2008 For BMW 328i База Вагон 4-Врата 2007-2008 For BMW 328xi База Купе 2-Врата 2007-2008 For BMW 328xi База Седан Со 4 Врати 2007-2008 For BMW 328xi База Вагон 4 Врата за 2007-2008 For BMW 330i База Седан Со 4 Врати 2006 For BMW 330xi База Седан Со 4 Врати 2006 BULBS ТИП : H11 12 V 55 WPACKAGE се ВКЛУЧЕНИ : Доаѓа со 1 Пар на Магла Светлина (Патнички и возачка Страна)ве МОЛИМЕ да се РАЗБЕРЕ : 1.Не Светилки Се Вклучени,ве Молиме да се Купат Нови Светилки или повторна употреба Тековната Светилки.2.Не Упатство за Инсталација или на Настава,Професионален Инсталацијата не е Препорачливо.

Особините

Купувачите избираат и