.

.

Преносни Водоотпорен Мини Сино Алуминиум Keychain Таблета Кутија За Складирање Шише Случај Носителот

Преносни Водоотпорен Мини Сино Алуминиум Keychain Таблета Кутија За Складирање Шише Случај Носителот

DEN 719.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Може да се стави на апчиња или натпревари и сл., или можете да го користите како клучен pendant.Полно опремен и лесно да се носат, погоден за лов, риболов, кампување, авантура, диви lifesaving, итн.Разни активности на отворено или домаќинство.Материјал : Алуминиум alloy Color : Црвена/Сино/Сребрена/Виолетова/Црна/Жолта/Green Size : околу 4.5*1.3 cm Package вклучуваат : 1 x Keychain Складирање Кутија.

Особините

Купувачите избираат и