.

.

TAINAN Женска Crewneck Боја Блок Sweatshirt Секојдневен Долг Ракав Шарени Печати Преголеми Лабава Мека Pullover Кошули, Блузи

TAINAN Женска Crewneck Боја Блок Sweatshirt Секојдневен Долг Ракав Шарени Печати Преголеми Лабава Мека Pullover Кошули,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Произведено во САД и Увезени.Машина За Миење.Сезона : Пролет/Зимски/Есен,Повод : Одмор,Материјал : 90% Памук 10% Полиестер,Дебелина : Задебелена,Еластичност : Микро Еластична,Ракав : Долг Ракав,Деколте : Круг Јака,Големина : S/M/L/XL/2 XL.Машина Перат : Нашата sweatshirt машина се перат на нежна поставување и собори сува ниска или се постават рамен да се исуши.Crewneck sweatshirt,Женска Sweatshirt Bottoming Блузи Туника,печатени секојдневен sweatshirt,долг Ракав sweatshirt,Секојдневен Crewneck Sweatshirt,Секојдневен Sweatshirt,суичери за жените.Сезона : Есен/Зима.Супер меки sweatshirt да се носат на падне,тоа навистина е тешко да се опишува како мека тоа е,само купи го,нема да го жалиме на оваа tunices блузи кошула.На sweatshirt натпревар повеќе тимови : фармерки/панталони.Идеален подарок за дамите и девојки.На sweatshirt е многу симпатична и удобен.Лесни тегови и удобно,прекрасен подарок за мајка,сопруга,ќерка,сестра,мама,девојки,тетка,баба,внука,тоа навистина е тешко да се опишува како мека тоа е,само купи го,нема да го жалиме на оваа суичери.Одличен Божиќ,Денот на мајката,Денот на Трудот,ноќта на Вештерките,Денот на Вљубените,Нова Година,Денот на Благодарноста,Велигден Ден,Роденден или Годишнина подарок идеја за девојка,партнер,свој колега,наставник,шеф,колега.Совршено за на есен и пролет,Црква,Плажа,Патување,Секојдневниот живот,Вежбање,Фитнес,Датум,се Моли,Фитнес,Спорт,Одмор,Канцеларија,Работа,Голема смешно подароци за Годишнина, Роденден,Денот на Вљубените,Божиќ Ден,Денот на Благодарноста,Велигден ден.Жените Долг Ракав Блузи♥Материјал : 35%Памук/60%Полиестер/5%Spandex.Повод : вообичаена дневна/тренингот/дом/канцеларија итн.Натпревар : Совршен со leggings/фармерки/неврзан панталоните.Големина Guide Please се однесува на точно големината на табелата во последниот производ слики. (не големина на табелата) Attention Please овозможува 0.75 инчи грешка поради прирачник за мерење.Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот.Машина за миење или рака мие ладна вода, висат да се исуши во сенка, се забранува белење.Најдобра Услуга на Клиентите : Ако имате било какви сомнежи, ве молиме да контактирате со услуга за предлози, Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ако не сте задоволни со предмети, може да побарате за размена, замена или рефундирање во рок од 30 дена од денот на приемот на нарачката.Жените Долги Ракави Кошули : женска жените sweatshirt crewneck pullover качулка плус големина женска жените суичери crewneck pullover качулка симпатична плус големина женска суичери за падот суичери sweatshirt за жените crewneck женска жените дуксери pullover дуксери за жените pullover дуксери за тинејџерски девојки женска жените качулка sweatshirt pullover качулка суичери за жените долги ракави кошули за жените долг ракав туника блузи, за жени долг ракав блузи, за жени долг ракав tee кошули за жените долг ракав женска кошули, блузи долг ракав жените кошули жените блуза падне блузи женска блуза на долги ракави есен секојдневен флорални жените блузи плус големина блузи, за жени долг ракав 2020 бизнис повик блуза за жените долг ракав жените кошула долг ракав v вратот женска жените кошули падне долг ракав жените кошули за leggings.

Особините

Купувачите избираат и