.

.

MADCATZ (Пакување од 5) 3/4 Инчи Круг Пушеле Леќа Килибар LED Царинење Пак Сигналот Индикатор Светлата Страна Маркер Светилка со Grommets Водоотпорен Дополнителни Светла Прик

MADCATZ (Пакување од 5) 3/4 Инчи Круг Пушеле Леќа Килибар LED Царинење Пак Сигналот Индикатор Светлата Страна Маркер Светилка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

MADCATZ Гаранција 2 Години Целосна Гаранција : Нашите производи се со гаранција.Доколку купувачот има некои прашања или било какви проблеми со користење на нашите производи, или сијаличка се неисправни, ве молиме контактирајте директно со нас за совети и лек.Пакет од 5 : 3/4" Инчен круг пушеле леќа килибар страна маркер светла вклучувајќи гума grommet во собата, предводена доаѓа со мини големина, тоа нема да преземе голем број на области, да се инсталира и висок квалитет на КОМПЈУТЕР објектив ќе не сенка боја и трајни, Водоотпорен, Шок Доказ, Прашина Доказ со Епоксидна Смола.Лесен За Инсталација : Две жици ПРИКЛУЧОК и висок квалитет на трајни црна силиконска гума grommet, не попуштат засекогаш се прикачени, многу различни од друга страна маркери со жици само во пазарот.Црна жица за позитивни electrode и Бела жица за негативни electrode.Осветленост : 150 лумен секоја светлина со 1 Buc F3 Piranha LED Висок Трајни и Висок Квалитет на Екстремни Светлината.Голема големина LED чипови имаат светла и долг живот.Димензија : Дупка со дијаметар : 0.9 cm (околу 0.7 инчен); Жица Должина : 23 cm (околу 9 инчи).Примена : Универзална компатибилност одговара на сите автомобили со DC 12 Напон.Магнети, Камиони, Приколки, SUV и Брод итн.Функција како царинење маркер светилка, ентериер и екстериер употреба. (Пакување од 5) 3/4" Инчен Круг Пушеле Леќа Килибар Страна Маркер Светла LED Grommet Приклучок 12 V DC Спецификации : Димензии : 3/4 инчи Број на LED : 1 LED Светла Боја : Жолто Леќа Боја : Пушеле Оперативен напон : 12 V Домување Материјал : Гума Grommet Големина и Врски : Надворешниот Дијаметар : 27.5 mm (1.08") Внатрешен Дијаметар : 18.5 mm (0.75") Висина : 20.8 mm (0.8") Жица Должина : 200mm (8") Функции : Страна Маркер Светилки / Царинење на Светилки / Претвори Сигнал Светлина / Кочница Светла итн.Лесно да се инсталира во сите локации : Страна Пред Задните Подвозјето како Надворешен Безбедност Сигнал Светлина во текот на Ноќта.Две жици ПРИКЛУЧОК и црна силиконска гума Grommet се вклучени.Примена : Универзална, esp.Работи на било 12 V Возила како што се Камиони, Приколки, Магнети, Автобуси, Комбе, Lorry, SUV и Брод итн. 2 години Гаранција за Квалитет, ако било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Пакетот вклучува : 5 x 3/4" Круг Пушеле Леќа Килибар Страна Маркер Светла LED 12 V DC.

Особините

Купувачите избираат и