.

.

Tricity Чекан за Носител со челик јамка

Tricity Чекан за Носител со челик јамка

DEN 180.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Се вклопува појаси до две и три квартал инчи широка.супериорен квалитет на врвот жито кожа.Лулка дизајн намалува чекан движење.Tricity Чекан Носител е направен со супериорен квалитет на врвот жито кожа, лулка-стил челик riveted јамка.

Особините

Купувачите избираат и