.

.

Tifosi Унисекс-Возрасни Ученост Sl 1390400170 Заврши Очила За Сонце

Tifosi Унисекс-Возрасни Ученост Sl 1390400170 Заврши Очила За Сонце

DEN 1918.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Увезени.Пластична рамка.Пластични леќи.Не-Поларизирани.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 145 милиметри.Леќа висина : 38 милиметри.Мост : 15 милиметри.Рака : 123 милиметри.Оваа рамка е направен од grilamid tr-90, а homopolyamide најлон карактеризира со исклучително висок алтернативни свиткување сила, со ниска густина, и висока отпорност на хемиски и ув штета.Одговара на мали до големи лица.прилагодливи хидрофилна гума носот парчиња, за да не се лизга одговара.Случајот се вклучени.Леќи рецепт подготвен (rx-во можност).Ученост SL, Кристално Чад Еден Објектив " очила со.Вклучува тешко школка zippered случај и микрофибер чистење торба.Ученост sl, црно/Бело еден објектив " очила со.Оваа 1390406478 доаѓа со Чад црвена леќа.

Особините

Купувачите избираат и