.

.

Лукс Трендови Плетенка Слама Лико Врвот Јазол Широк Headband Плажа Лето Бохемски Стил на Косата Обрачот Жени, Девојки Стил Алатка, 1 Count (Пакување од 1)

Лукс Трендови Плетенка Слама Лико Врвот Јазол Широк Headband Плажа Лето Бохемски Стил на Косата Обрачот Жени, Девојки Стил

DEN 102.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : рачно изработени плетенка Laffite трева и ткаенина ивица.РАСТЕГЛИВ и УДОБНО : Да се носат.Лизга отпорни.ЗАШТИТА на КОСА : Мазни површини, без остри завршува, нежна и удобно додатоци кои се минимизира snags и намалување на кршење.СТИЛ ДОДАТОК : Внатрешна и надворешна употреба, како што партии, одмор, BBQs, 4ти јули Додатоци, свадбена церемонија, датира, концерти или само за секојдневно носење.Одлично да се задржи коса стилизирана на жешките летни денови и активности.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : За вашето семејство, пријатели и сите што сакаат во Божиќ, Valentine' Ден, Наставникот Ден, Денот на Мајката, Нова Година е Ден, итн.Број на предмети : 1. КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : рачно изработени плетенка Laffite трева и ткаенина ивица.РАСТЕГЛИВ УДОБНО : Да се носат.Лизга отпорни.ЗАШТИТА на КОСА : Мазни површини, без остри завршува, нежна и удобно додатоци кои се минимизира snags и намалување на кршење.СТИЛ ДОДАТОК : Внатрешна и надворешна употреба, како што партии, одмор, BBQs свадбена церемонија, датира, концерти или само за секојдневно носење.Одлично да се задржи коса стилизирана на жешките летни денови и активности.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : За вашето семејство, пријатели и секој што сакаше во Божиќ, Valentine' Ден, Наставникот Ден, Денот на Мајката, Нова Година е Ден, итн.

Особините

Купувачите избираат и