.

.

Издржливи печатач додатоци Камери Брзо Батеријата 2 Пакет и USB Брзо Патување за Полнење Замена Компатибилен со JVC Everio GZ-EX310B, GZ-EX310BE, GZ-EX310BEU Full HD на Меморијата видео кам

Издржливи печатач додатоци Камери Брзо Батеријата 2 Пакет и USB Брзо Патување за Полнење Замена Компатибилен со JVC Everio

DEN 1120.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производот се користи на највисок квалитет на материјали, што го прави производот подолг живот.Строги тестирање се врши пред да ја напушти фабриката за да се осигура дека секој производ е со висок квалитет.Лесно да се инсталира и да го замени, ќе можете брзо да се размонтираат и инсталирајте ја.Ние може да обезбеди речиси сите печатач додатоци, дозволете ми да знам што вие сакате.Ве молиме проверете ја вашата правилната замена на делови пред купување, сликата покажува повеќе детали, ви благодарам.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро, и ние ќе ви одговори за вас наскоро.Гаранција : ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви даде најмногу задоволителен одговор во рок од 24 часа!USB Серија на Полначот на Батеријата 1. Тенок и Пренослив Дизајн, Лесно да се Носат 2. Smart LED Статус на Полнење на Екранот .CE и Rohs Потврдија 3. Изграден Со Повеќе Коло Заштита ( Над-Полнење Со Текот На Струја, Во Текот На Напон, Кратки-Коло, Висока Температура, ). 4. Купи со доверба : имаме гаранција до една година Компатибилен со вас, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања може да имате.Ние ќе ви даде најмногу задоволителен одговор!!Li-ion Батеријата Карактеристики : 1. Нови Генерички Батерија Li-ion Батерија 2. Подолг живот на батеријата : висока енергетска густина висока циклус живот, долг живот на батеријата 3. Екстра Моќ Компатибилни со Вашиот Дигитален Видео Камери / видео камера 4. Висок Капацитет / Батерија Li-ion Батерија, Апсолутно НЕ Меморија Effect Specifications : 1. Напон : 3.6 V 2. Капацитет : 1400m Ah 3. Батерија Тип : Li-ion 4. Купи со доверба : имаме гаранција до една година Компатибилен со вас, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања може да имате.Ние ќе ви даде најмногу задоволителен одговор!!Пакет Содржина : - 2 x Батеријата 1 x Тенок USB Полнач 1 x USB Cable Compatible Со : (Ctrl+F најдете вашиот број на модел)Компатибилен со Батерија Код : Компатибилен со JVC BN-VG107, BN-VG107 E, BN-VG107 U, BN-VG107 US, BN-VG108, BN-VG108 E, BN-VG108 EU, BN-VG108 U, BN-VG114, BN-VG114 E , BN-VG114 EU, BN-VG114 U, BN-VG114 US, BN-VG121, BN-VG121 E, BN-VG121 EU, BN-VG121 U, BN-VG121 US, BN-VG121 USM, BN-VG138, BN-VG138 E, BN-VG138 EU, BN-VG138 U, BN-VG138 USM Батерија Battery Fits Модели : Компатибилен со JVC Everio Серија Компатибилен со JVC Everio GZ-E10,GZ-E100,GZ-E105,GZ-E15,GZ-E200,GZ-E205,GZ-E300,GZ-E305,GZ-E505 Full HD видео камера.

Особините

Купувачите избираат и