.

.

Перење Кошница Симпатична Розев Еднорог Бебе Моделот Печатење На Облека За Складирање Торба За Перење Бин Со Рачка За Бања Dorm Соба

Перење Кошница Симпатична Розев Еднорог Бебе Моделот Печатење На Облека За Складирање Торба За Перење Бин Со Рачка За Бања

DEN 599.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Ова перење кошница е направен од 300 D Оксфорд ткаенина, што е многу дише, лесни и издржливи.Големина : 19.3x11.8x15.9 во/49x30x40.5 cm, обем : 0.06 кубни метри.Структура : располага со цврсти и издржливи рачки, стилски и удобно, на четирите агли на кошница се прицврстени со загради, а на дното е задебелена, која е постабилна и издржливи.Примена : Оваа валкана облека попречи е пренослив и здрав, погодни за употреба во домовите, канцелариите, универзитет спални, итн.Мултифункционален : На дише перење кошница може да се користат за менување на облека, и може да се користи за чување на играчки кога не е во употреба, правење на вашиот дом повеќе чисти.Карактеристики : Материјал : Ова перење кошница е направен од 300 D Оксфорд ткаенина, што е многу дише, лесни и издржливи Големина : Големина : 19.3x11.8x15.9 во/49x30x40.5 cm, обем : 0.06 кубни метри Можете да изберете нас : располага со цврсти и издржливи рачки, стилски и удобно, на четирите агли на кошница се прицврстени со загради, а на дното е задебелена, која е постабилна и издржливи.Оваа валкана облека попречи е погоден за употреба во домовите, канцелариите, универзитет спални, итн.На дише перење кошница може да се користат за менување на облека, и може да се користи за чување на играчки кога не е во употреба, правење на вашиот дом повеќе уредната Мерки на претпазливост : 1 : големината на производот е рачно мери, вистинската големина може да биде малку поинаков од мерена големина. 2 : осветлување на животната средина или на екранот проблем на мониторот ќе предизвика вистински боја да биде малку поинаков од слика да се прикаже.Пакет : 1 X Перење Кошница.

Особините

Купувачите избираат и