.

.

Soaoun Свеќа Носителот, Свеќа Првенство Цилиндричен Облик Windproof Дрвени Домашни Tealight Држачот за Божиќ Фестивал 1#

Soaoun Свеќа Носителот, Свеќа Првенство Цилиндричен Облик Windproof Дрвени Домашни Tealight Држачот за Божиќ Фестивал 1

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова свеќа носител е дизајниран со цилиндричен облик, и таму е стаклена чаша со тоа и некои Божиќ украси се врзани за тоа.Можете да изберете да се одржи нормална свеќа или миризлива свеќа со оваа свеќа носителот, и тоа е совршен украс за вашата соба со својот исклучителен дизајн.Таа е направена од дрво и стакло материјали.Надворешниот дијаметар на тоа е 7.8 cm, внатрешен дијаметар на тоа е 4,5 cm и висина на тоа е 8cm.Тоа е погоден за Божиќ ден, дневно датира и други прилики.Точка Име : Свеќа Cup Material : Дрво,Glass Size : 7.8cmx7.8cmx8cm/3.07inx3.07inx3.15in Notes : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 X Свеќа Првенство.

Особините

Купувачите избираат и