.

.

LLKKFF Монтажни Таблета Bluetooth Тастатура Универзална Монтажни Магнетни Bluetooth Тастатура, Touchpad Кожа Случај со Држачот за 10.1 инчен iSO & Android & Windows Таблет КОМПЈУТЕР(Црна) се К

LLKKFF Монтажни Таблета Bluetooth Тастатура Универзална Монтажни Магнетни Bluetooth Тастатура, Touchpad Кожа Случај со

DEN 1115.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Совршено компатибилни со аглите на уредот.Специјално дизајнирана за да засолниште вашите уреди од прашина, шок, гребење и удари.Дадете му на вашиот уред професионални, бизнис-како изгледа.Лесно да го вметнете и отстраните.Секој уред ќе биде тест и пред испраќање до вас. 1. Едноставно и удобно, лесно да се носат. 2. Лесно да се соберат и расклопување. 3. Случајот е направен од премиум СТП кожа за издржливост и супериорен заштита. 4. На кожа случај со тастатура помага да се заштити таблета и тастатурата од удари и гребнатини. 5. Поврзете таблета via Bluetooth.6. Безжична Bluetooth 3.0 тастатура, обезбедува безжичен операција, со високи перформанси оптимизирани копчиња ви даде одлични тактилни чувство. 7. Интелигентни и едноставна конекција со безжични операција растојание до 10m. 8. Separable Bluetooth тастатура дизајн, утврден со магнетна вшмукување.Стојат дизајн поставите ти се во леснотијата за хоризонтална гледање.9. Компатибилен со i SO и Андроид & Windows Таблет КОМПЈУТЕР.

Особините

Купувачите избираат и