.

.

Potentiometer, 30мм, Тешки, 10000 Ohms

Potentiometer, 30мм, Тешки, 10000 Ohms

DEN 4718.64

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.Произведено во Кина.Тешки Potentiometer, W 2 W, Ohms 10,000, Макс.Напон 500 V AC, Макс.Засилувачи 4 m A, од 0 до 100 Проценти Dial Плоча Graduations, NEMA Оценка 13, 4, 30 mm Големина.

Особините

Купувачите избираат и