.

.

6 Парчиња Божиќ Свеќа Прстен Вештачки Бери Свеќа Прстени со Борови Шишарки Мали Венци за Домот, Свадба, Дневна Соба и Божиќ Одмор Табела Декорација (Црвено)

6 Парчиња Божиќ Свеќа Прстен Вештачки Бери Свеќа Прстени со Борови Шишарки Мали Венци за Домот, Свадба, Дневна Соба и Божиќ

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ќе добиете : доаѓаат со 6 парчиња свеќа гарланд, количината може да ги задоволи вашата декорација на вашата трпезариска маса, визба или прозорец sill, тие исто така може да се примени како мини венци, салфетка прстени или мали подароци на одмор маси.Големина детали : нашата Божиќна свеќа прстен може да се смести во свеќи до 3.15 инчи во дијаметар, исклучително компактен дизајн, можете да го користите за да ги красат многу објектите што сакате, лесен и лесно да се носат или продавница.Божиќ оркестарот венец : нашата Божиќна свеќа прстен е во комбинација со вештачки бобинки, лешник и зелени лисја, ги красат вашата неисполнети свеќа венци на сезоната Божиќ или празник, нека ви создаде пријатна атмосфера во секое време.Широко се применува : ова свеќа прстен е декорација за Божиќ партија, пред вратата гарланд, спална соба, бар, канцеларија, градината, балкон, замав, трговски центар, по скали, ѕид, маса и повеќе наврати, донесе многу забава за вас.Повеќе usages : овие свеќа прстени се погодни за додавање на вашето светилник база, околу заострените свеќа или колона на свеќи за да ги додадете бои на Божиќ, исто така добри подароци за семејството и пријателите на Божиќ, денот на Благодарноста и други празници.

Особините

Купувачите избираат и