.

.

10pcs Практични 40Pin Еден Ред 2.54 mm Круг Женски Насловот Sock Конектор Лента

10pcs Практични 40Pin Еден Ред 2.54 mm Круг Женски Насловот Sock Конектор Лента

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Теренот 2.54 mm.Полот на конектор : Женски.Број на пиновите : 40 Pin.Тип на ред : Единствен Ред.Тип на конектор : Прав.Опис : на Теренот 2.54 mm Родова на Конектор : Женски Број на Пиновите : 40 Игла Тип на Ред : Еден Ред Тип на конектор : Прави Круг Pin Пакет се вклучени : 10pcs Практични 40 Pin Еден Ред 2.54 mm Круг Женски Насловот Sock Конектор Лента.

Особините

Купувачите избираат и