.

.

Правоаголни Складирање Бин Есен Елени Шуми Кошница со Рачки - Расадник Чување, Перење Забавува, Книга Торба, Подарок Кошеви

Правоаголни Складирање Бин Есен Елени Шуми Кошница со Рачки - Расадник Чување, Перење Забавува, Книга Торба, Подарок Кошеви

DEN 455.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Стилски Дизајн】Симпатична печатени моделот е специјално дизајниран за деца, која ги комбинира двете на практични форми и украсни.Играчка за складирање лани не само домаќинство живот добра помошници, но, исто така, поставен украси во дете соба. 【Погодна За Многу Наврати】Стави играчки кутија во секое место во вашиот hourse, спална соба, балкон, тоалет, цртање соба, ходникот, cloakroom, кујна складирање долна облека, здолниште, Т-маица, јакна, панталони, валкана облека, детски играчки, домашно Милениче Производ, итн. 【Расклопна Складирање Бин】Расклопна за лесно складирање ако не се користи, Едноставно се свитка кошница надолу рамен простор за заштеда на чување кога не е во употреба или кога има потреба за транспорт.Вграден челичен прстен на врвот, не е лесно да се деформира. 【Издржлив Материјал】надворешниот платно е целосно печатени, поставата е направен од бел ЈП Слој ткаенина, и полесно се справува е направен на стп кожа кои го прават тоа лесно да транспорт или премести кога тоа е потребно. 【Зачувате Вашиот Простор】складирање кеса димензии 15"x11"x9.5".Идеални за да се добие играчки, облека, пелени, перење и други производи од вашата секојдневна употреба.Понекогаш во животот, складирање кошница за да примите работи кои нека вашиот живот полн со дребулии ќе го направи дома живот повеќе среди и организира предмети за домаќинството со себе е точно покажува вашата посветеност на животот.Оваа складирање торба погодна за возрасни, тинејџерите, деца, бебиња; погоден за играчки, книги, облека и други нешта, погоден за дома и на училиште.ИМАЈТЕ На ум - складирање бин доаѓа со компресија пакување што може да резултира во стуткани во долги транзит.Тоа ќе се опорави по еден период на време за користење или да се стави satff во страна.и, исто така, може да се измазнети од страна на пареа железо и фен.Зошто да изберете нашите големи складирање кошница? - Просторен капацитет : 15"(L) x 11"(W)*9.5(H), продавницата за повеќе работи. - Здрав страна СТП кожа рачки за лесна за носење. - Издржлив Материјал : Платно + ЈП Слој linner. - Расклопна дизајн за компактен, лесен за чување. - Симпатична прекрасна 317526504 шема дизајн. - Повеќе функција, погоден за секое место.

Особините

Купувачите избираат и