.

.

Женска Шик Печати Валани-Up Ракав Долго V Деколте Копчето Надолу Блуза Макси Глуждот Фустан

Женска Шик Печати Валани-Up Ракав Долго V Деколте Копчето Надолу Блуза Макси Глуждот Фустан

DEN 455.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. ❉【FEATURES1】 : копчето до затворање(сите копчиња), одбиеме јака, долг ракав, У форма страна сплит. ❉【FEATURES2】 : Блуза маица, фустан,копчето надолу т кошула,падот секојдневен облека,со долги ракави фустани,макси фустан,облека за жени, девојки партија коктел плажа работа на канцеларијата. ❉【FEATURES3】 : Полиестер мешавина материјал,мека и дише,лабава baggy стил,aline фустан,одлично во есен и пролет. ❉【ПРИЛИКИ】 : Оваа блуза кошула tee фустан погодни за работа,канцеларија,ol,формално,плажа,одмор,рекреација,чисто да се носат. ❉【ПЕРЕЊЕ СОВЕТИ】 : Рака мие/Нема машина за миење/ладна вода/хлор/мијат одделни со други облека, особено во темна боја. ✿ Информација за производот : ✿➤ Пол : Женска➤ Материјал : Полиестер мешавина➤ Декорација : Никој➤ Должина : редовни➤ Стил : Случајни,мода➤ Повод : Вообичаена,Секојдневна➤ Двете рака мие и во машина за миење е во РЕД➤ Пакет вклучуваат : 1 PC Фустан ➤ ве Молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.✿ Големина на Табелата:✿♥ Големина : S НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 103cm/40.55" Ракав : 57cm/22.44" Рамо : 46cm/18.11" Половината : 106cm/41.73" Должина : 135cm/53.15"♥ Големина : M НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 108cm/42.52" Ракав : 57cm/22.44" Рамо : 48cm/18.90" Половината : 111cm/43.70" Должина : 136cm/53.54"♥ Големина : L НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 113cm/44.49" Ракав : 57cm/22.44" Рамо : 50cm/19.69" Половината : 116cm/45.67" Должина : 138cm/54.33"♥ Големина : XL НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 118cm/46.46" Ракав : 58cm/22.83" Рамо : 52cm/20.47" Половината : 121cm/47.64"Должина : 139cm/54.72"♥ Големина : 2 XL НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 123cm/48.43" Ракав : 58cm/22.83" Рамо : 54cm/21.26" Половината : 126cm/49.61" Должина : 141cm/55.51"♥ Големина : 3 XL НАС : 14 велика БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 128cm/50.39" Ракав : 58cm/22.83" Рамо : 56cm/22.05" Половината : 131cm/51.57" Должина : 142cm/55.91"♥ Големина : 4 XL НАС : 16 велика БРИТАНИЈА : 20 на ЕУ : 46 Биста : 133cm/52.36" Ракав : 59cm/23.23" Рамо : 58cm/22.83" Половината : 136cm/53.54" Должина : 144cm/56.69"♥ Големина : 5 XL НАС : велика БРИТАНИЈА 18 : 22 ЕУ : 48 Биста : 138cm/54.33" Ракав : 59cm/23.23" Рамо : 60cm/23.62" Половината : 141cm/55.51" Должина : 145cm/57.09".

Особините

Купувачите избираат и