.

.

6 Парчиња Големи Акрилик Коса Клипови во Облик на Цвет Коса Ноктот Клипови Не се Лизга Симпатична Ноктот Клипови Шарени Мат Вилица Клипови за Жени, Девојки Headwear Дек?

6 Парчиња Големи Акрилик Коса Клипови во Облик на Цвет Коса Ноктот Клипови Не се Лизга Симпатична Ноктот Клипови Шарени

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет содржина : пакетот доаѓа со 6 големи акрилик коса клипови, и тие се во 6 различни бои, можете да го изберете вашиот вкус бои за да се носат, на доволно количество и бои може да се задоволат секојдневните потреби за користење и замена.Сигурен материјал : цвет во облик на косата ноктот клипови се направени на квалитетот акрилик материјал, не се лизга и лесен во тежина, здрав и не е лесно да се скрши, и со убаво изработка и материјалот, може да се задржи во облик на цвет коса ноктот клипови за долго време.Исклучителна цвет облик дизајн : нашите не се лизга симпатична ноктот клипови се дизајнирани во облик на цвет, убави и слатки, што го прави ноктот клипови повеќе атрактивни; Кога ќе се носат цветни облик клипови на вашиот шеф, ќе се најде шарм.Соодветна големина : големината на шарени мат ноктот косата клипови за 2.95 инчен x 1.6 инчен, соодветна големина го прави косата клип лесно да се носат, може да се стави во рачна ташна, кога ќе одат надвор, кога ќе го јадете или да се игра надвор, можете да ги користите ноктот коса клип, тоа ќе се обезбеди вашата коса.Широко апликации : мали акрилик коса клипови може да се применуваат широко, кога ќе оди на шопинг, патува, да учествуваат во партии или само си игра надвор, акрилик на косата клипови се убаво додатоци за вас, различни бои и во облик на цвет дизајн ќе направат да се издвоите.Убаво подароци : На ноктот клипови за густа коса се лесни за употреба, кога ќе се одвоите туш, јадење, готвење или играње, тие се добри алатки за вас.Па исто така можете да ја испратите ноктот клипови на вашите мајка, сестри и женски пријатели.Не се лизга функција : симпатична ноктот клипови се направени од акрилик материјал, и површината е мат, така што тие имаат убаво не се лизга функција.Кога ќе се земе симпатична ноктот клип, можете лесно може да се отвори и да може да и обезбеди на вашата коса.Карактеристики : Материјал : акрилна Боја : како на сликата покажува Големина : 2.95 инчен x 1.6 инчен Пакетот вклучува : 6 x Цвет во облик на косата ноктот клипови Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот.

Особините

Купувачите избираат и